شهید مدافع حرم مصطفی صدرزاده

مصطفی صدرزاده فرمانده تیپ عمار و جانشین لشکر فاطمیون در ۱۹ شهریور ماه ۱۳۶۵ در استان خوزستان شهرستان شوشتر در خانواده ای بسیار مذهبی به دنیا آمد. پدر مصطفی انسانی وارسته و پاسدار و جانباز دفاع مقدس و مادر مهربانش از سادات جلیله هستند.

مصطفی صدرزاده ۱۱ سال بیشتر نداشت که از اهواز به همراه خانواده به مازندران نقل مکان کردند و تنها پس از ۲ سال به تهران و منطقه شهریار رفتند و در آنجا ساکن شدند.

شهید مصطفی صدرزاده دوران نوجوانی و جوانی را در مسجد و هیئت های محل و همچنین بسیج و به دوره های نظامی و رزمی سپری کرد. در همین حین علقه زیادی به حوزه علمیه داشت و در حوزه مشغول شو، سپس در دانشگاه در رشته ادیان و عرفان دانشجو بود. با این حال در تمام زندگی جوانی اش سعی بر این داشت نوجوانان و جوانان گوشه و کنار شهریار را جذب مسجد و هیئت کند. با برپایی کلاس ها و اردو هایی که خیلی جذّاب بود مشغول کلاس های نظامی، جلسات و سخنرانی و… برای جوانان بود.

پس از ازدواج مصطفی نتیجه در سال ۸۶ یک دختر به نام فاطمه و پسری به نام محمد علی ود که عاشانه با آنها بازی میکرد.

در همین میان مصطفی صدرزاده در سال ۹۲ برای دفاع از حرم ائمه و حضرت زینب(س) کاملاً داوطلبانهه و با عنوان افغانستانی راهی سوریه شد و نام جهدی خود را سید ابراهیم انتخاب کرد. به علت رشادت ها و فداکاری های زیاد در جنگ با دشمنان اهلبیت و داعش فرماندهی گردان عمار از لشکر فاطمیون را عهده دار شد و بعد جانشین تیپ فاطمیون شد. مصطفی صدر زاده پس از زخ و جراهات بسیار سر انجام در ظهر تاسوعا یعنی ۱ آبان ماه ۱۳۹۴ در حومه حلب سوریه به آرزوی دیرینه اش یعنی شهادت رسید و در گلزار شهدای بهشت رضوان شهریار آرام گرفت.